Jan Bůžek

Kromě B klarinetu, kterému se věnuje v naší kapele, bravurně ovládá hru na bicí.

Petr Soukup

vozembouch

Jirka Letovský

Dudák a především kapelník, i když je z nás skoro nejmladší. Folklóru se věnuje už od svých 2 let, kdy sotva se držíc na nohou už začal tancovat v dětském folklórním souboru.

Kromě dud ovládá bravurně také tahací harmoniku, různé píšťaly a píšťalky, piáno a sem-tam si odskočí i za basu.

Jinak Jirka píše a upravuje písničky a stará se o kompletní management kapely. Takže pokud nás budete chtít slyšet, kontaktujte Jirku.

Zuzka Janišová

Klarinetistka o sobě často tvrdí, že je z nás největší kopyto, co se týká hudebního umění.

Ostatní členové si naopak stojí za tím, že je nejlepší klarinetistkou, nutno říci také jedinou, celé naší početné dudácké muziky.

Ostatně tato kapela není první, ve které svým štěbetáním na klarinet šíří slávu českého folklóru. Kromě klarinetu občas také píská na flétničky a na dudy.

Anička Nejedlá

Houslistka a nejmladší členka naší kapely se věnuje folklóru téměř od kolébky. Anička také tancuje ve folklorním souboru Radost z Kamenného Újezda.

Maruška Bůžková

Houslistka, která hrála s původní muzikou od roku 1998, pak ale na delší dobu odešla plnit mateřské povinnosti a do muziky se znovu vrátila po relativně dlouhé odmlce na jaře 2009.

Mezitím stihla přivést na svět a odchovat tři chlapáky.

Maruška je profík, takže hraje prim a taky moc hezky zpívá.

Martin Janás

Basista do nepohody, správnej parťák, kterej nezkazí žádnou legraci. Martin ovládá svůj nástroj s neuvěřitelným šarmem a grácií, vždyť už oba spolu hodně zažili.

Při různých neformálních setkáních bere Martin kytaru, se kterou si taky moc dobře rozumí